למגיעים אל אתרי עיר דוד בחורף, שמורה הזכות לעצור, להתבונן, ולהעמיק. לחדור אל שפע הרבדים, המשמעויות והתחושות הממתינות בעיר דוד למי שמאט את צעדיו ומטה את אוזנו.

מופע הלילה הללויה אש ומים, ממשיך להציג גם במהלך החורף!

זה הזמן לנצל את האווירה האירופאית של החורף הירושלמי וליהנות ממופע בליגה בינלאומית בלי לצאת מגבולות הארץ! שילוב של טכנולוגיית מיפוי וידאו מתקדמת להקרנת תלת מימד בשילוב פירוטכניקה ייחודית של סילוני אש ומים הפורצים מעתיקות עיר דוד, מעניקים חוויה עוצמתית במיוחד. מי שעדיין לא הספיק לצפות, מוזמן להגיע עם כירבולית, להתפנק עם כוס קפה חם ומהביל מהמזנון שלנו וליהנות מחוויה יוצאת דופן.

הללויה
צילום: קובי הראתי

סיורים מתחת לאדמה, הפתרון המושלם ליום גשום!

מציאת בילוי מתאים ביום חורפי במיוחד בירושלים יכולה להיות אתגר.
אך למה לחפש פתרונות מתחת לאדמה, כשיש פתרונות מושלמים שהם כבר מתחת לאדמה?
בסיורים עיר דוד המקראית ועיר דוד פינת הכותל, תוכלו לגלות את העולם התת קרקעי הקדום שחצבו תושבי ירושלים בסלע הירושלמי לפני שנים רבות!

בסיור עיר דוד המקראית, תוכלו ליהנות גם ממיצג תלת מימד טכנולוגי ומרשים המספר את הסיפור הדרמתי של חציבת נקבת השילוח.

פיר וורן
פיר וורן, צילום: קובי הראתי

בסיור עיר דוד פינת הכותל, תוכלו ללכת בעקבות אחרוני המורדים בסוף ימי הבית השני ולהתרשם מביקור ב"בור ירמיהו" – אתר חפירה פעיל ומרתק הסגור לרוב לקהל הרחב, ונפתח לזמן מוגבל, עבור המזדרזים להגיע ולבקר.

קריית השלטון
צילום: קובי הראתי

החוויה הארכיאולוגית בעמק צורים: כל אחד יכול להיות ארכיאולוג

כשמתחשק לצאת קצת מהבית לפעילות מהנה, מיוחדת ומעשירה, אך הגשם לא מפסיק לרדת, הפתרון נמצא בחוויה הארכיאולוגית שבעמק צורים!
הפעילות במקום מקורה ושופע חניה, ומתאימה לכל הגילים.
בחוויה הארכיאולוגית, כל אחד יכול להיות ארכיאולוג, לעזור לנו לחשוף אוצרות מאדמת ירושלים הקדומה, וללמוד את תולדותיה של העיר המרתקת בתבל, מזווית שונה וחדשה.
חשוב לדעת – פעילות זו מונגשת באופן מלא לבעלי מוגבלויות, כולל עמדות סינון מונגשות מיוחדות, כדי שחווית הביקור תהיה שלמה ועשירה עבור כולם.

עמק צורים
עמק צורים, צילום: אליהו ינאי