כאן האתגר הבא שלך מתחיל

משרות פנויות

לעבוד בעיר דוד

מאחורי כל אתר שנפתח, כל ממצא שמתגלה, כל סיור ופעילות, עומדים בגאווה העובדים הנפלאים שלנו.
עובדים שאוהבים את מה שהם עושים, שמחוברים בכל נפשם לחזון ולפעילות.
אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף לפלא ההיסטורי שאנחנו עדים לו מדי יום. בואו לעבוד במקום שבו הכול מתחיל בכל יום מחדש.

650

עובדים

67

מחלקות

17

חפירות ארכיאולוגיות פעילות

11

אתרי תיירות

העובדים שלנו מספרים

5

הגעתי לעיר דוד לפני למעלה מעשור כנציגה במרכז ההזמנות. מאז ועד היום אני שמחה בכל בוקר מחדש לפתוח את היום במרכז, במפגש עם הצוות ועם המבקרים לפני הגעתם לאתרים. עיר דוד בשבילי היא מקום של חיבורים, חיבור בין ישן לחדש, חיבור של העובדים והמבקרים לאלפי שנות היסטוריה שמקופלים בתוכה, וחיבור לסיפורה של ירושלים.

5

הגעתי לעבוד בעיר דוד מתוך אמונה וחיבור לעשיה של העמותה ולירושלים. בכל פעם שמוצאים ממצא חדש שהוא סימן לירושלים הקדומה ולחיים שהיו פה לפני אלפי שני- אני מתרגשת. הקרבה לכותל, לאווירה ולאנשים הטובים כאן- שהם חברים שלגמרי הפכו למשפחה. איזה כיף שמתאפשר לי להתפתח מקצועית בארגון כזה.

5

עיר דוד עבורי היא קודם כל בית. מקום שאני מרגישה בו הכי טבעי בעולם, אבל מצד שני, מקום שמהדהד עד היום את העבר המפואר של ירושלים, שלנו, של עם ישראל, של הסיפור של אנשים רבים מהארץ ומהעולם. מקום שצומח מלמטה הודות לשורשים העמוקים ולאנשים הנפלאים שבו, מעלה מעלה אל הגבהים חדשים כל פעם. בתור מדריכה, עיר דוד היא מקום עבורי והזדמנות לחייך כל פעם במפגש האנושי שאין לו תחליף עם אנשים יקרים ומשפחות מקרוב ומרחוק ולהתחבר יחד לירושלים הקדומה.

4

העבודה בעיר דוד מחברת אותי לעבר ע מבט לעתיד של בניה ועשיה, והוספת נדבך בבניין ירושלים ואני מרגיש כחוליה בשרשרת הדורות. אני אדם של קצב גבוה, אתגרים, אקשן ודינאמיות ואין כמו העבודה בעיר דוד בהקשר הזה- כל יום קמים להפתעות ואתגרים חדשים. כיף אמיתי!

5

"הדבר העיקרי שמניע אותי יום יום בעבודה בעיר דוד היא העובדה שיש לי חלק בחשיפת העבר של העם היהודי. כל יום אני מתחבר לשרשרת הדורות של העם שלי, ועל הדרך נהנה מהאווירה המיוחדת שיש כאן בין העובדים ובין המחלקות, משמחת החיים, מהגישה המיוחדת שרואה כל עובד ועובד, מאהבת החינם המורגשת באוויר"

לקריאה נוספת

צמצום

דמיינו את עצמכם עובדים כאן

בואו לעבוד איתנו

משרות פנויות
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.