אתגרים זה בשבילכם? בואו לבנות את ירושלים בידיים! עיר דוד מזמינה אתכם לשנת נתינה ותרומה לחברה ומדינה על ידי לקיחת חלק בפרויקטים מגוונים מבית עיר דוד שמטרתם לחבר את ירושלים, עברה ומורשתה עם החברה בישראל. בואו לחוות שנת שירות חווייתית ומאתגרת במיוחד.
הטיילת העליונה משקיפה אל חומת העיר המזרחית, שעברה בתוואי זה כבר בתקופת הברונזה התיכונה ב - היא תקופת האבות. קטעים מן החומה הקדומה ששוקמו המשיכו לשמש להגנת העיר עד סוף ימי הבית הראשון. בסוף המאה ה-8 נבנתה בצד זה חומה נוספת, חיצונית, כדי להגן על השכונה החדשה שנוסדה ממזרח לקו החומה הקדומה.