"גרתי בצפון תאילנד, בצ'אנג מאי, שנתיים-שנתיים וחצי. למדתי לדבר תאילנדית, למדתי לבשל תאילנדית", מספר גלעד לוי, מנהל מרחב דרום בעיר דוד. זמן קצר לאחר השחרור מצה"ל, שבו שירת כמפקד טנק בחיל השריון, טס גלעד לתאילנד ועסק שם במכירות.

בשובו ארצה הרגיש גלעד צורך עז ללמוד על הזהות שלו, ובעקבות כך הוא נרשם לקורס מורי דרך. אחד ממניעיו היה להמשיך את הדרך של הסבים והסבתות שהיו חלוצים, פלמ"חניקים ומבוני הארץ והעיר ירושלים.

לצפייה בסיפור המלא של גלעד

עם סיום הקורס הוא החל לעבוד בעיר דוד. תחילה שימש כמדריך סגווי ביער השלום, ובמהלך הקורונה הפך לאיש תפעול ובהמשך למנהל אירועים באתרי עיר דוד. את התפקיד מילא גלעד בהצלחה רבה, ובמהרה הוא התקדם לתפקיד אחראי משמרת באתר עיר דוד, ובהמשך הפך למנהל מחלקת האירוח. כשהוא מנצח על צוות חרוץ ומיומן, הפכו גלעד ועובדיו מאות אירועים למנגינה שלא תישכח, וזכו לתשואות רבות ולביקורות מהללות מבעלי השמחות ואורחיהם.

כיום הוא מנהל את מרחב דרום בעיר דוד – שכולל אחריות על שלושה אתרי תיירות ועשרות עובדים. גלעד מספר שבעיר דוד הוא "מוצא משמעות מאוד גדולה" וחיבור לערכים שירש מהדורות הקודמים.

חיוך ששווה הכל

אחד האתרים שתחת אחריותו של גלעד הוא מתחם האירוח והקמפינג ביער השלום. המתחם מציע מגוון אפשרויות ללינה בשטח – מאוהל קטן לזוג ועד לחדרים משודרגים למשפחה שלמה. המתחם מצויד בכל מה שמשפחה צריכה, ומאפשר פתרון מצוין למי שרוצה גם לישון בטבע וגם לקבל את כל התנאים של מקום אירוח – שירותים, מטבח, מקלחות ועוד.

ברוב שעות היום ניתן למצוא את גלעד מסתובב בשטח ודואג שלא יחסר דבר, ושאורחי אתר קמפינג יער השלום ייהנו מחוויה בלתי נשכחת. ניתן לפנות אליו בכל שאלה ובקשה, וגלעד ידאג לתת מענה, בחיוך וברוחב לב.

אם גם לך מתחשק לישון בחיק הטבע, לקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר שיש ובלי להתפשר על התנאים – גלעד ישמח לארח אותך.