אתר האינטרנט של עיר דוד www.cityofdavid.org.il – הוכתר כאחד מ- משמונת האתרים הטובים ביותר בעולם לשנת 2007 ה-WSA, שעורך מדי שנה את התחרות, הכתיר את אתר עיר דוד כאחד מהטובים בעולם.

ארגון ה-WSA (World Summit Award) עורך מדי שנה תחרות בינלאומית לבחירת אתר האינטרנט המוביל מבחינת תכני התרבות והיצירתיות שבו, המכונים "קטגורית ה e-culture".

מבין 160 מדינות מכל רחבי העולם שהשתתפו בשנת 2007 בתחרות, קבע חבר השופטים כי אתר האינטרנט של עיר דוד הוא הזוכה השנה בקטגוריית e-culture במקום הראשון. פרס זה מוענק בפעם הראשונה בישראל.

אתרים ישראליים רבים מנסים זה זמן רב להתמודד על תואר זה, מבין 38 השופטים היו כ 10 שופטים ממדינות ערב ואף לא נציגות אחת מישראל.

מבין 8 הקטגוריות בתחרות זכה האתר במקום ראשון לשנת 2007.

אתר עיר דוד נבנה ע"י חברת inkod hypera – חברה לבנייה ועצוב אתרים, אשר זכתה לפרסים בינלאומיים רבים.

האתר עוצב באופן ייחודי המאפשר לגולש לחוות חוויית סיור וירטואלית: המבקרים בו יכולים לסייר בעירו של דוד המלך, ובנקבת חזקיהו – הכל דרך מסך המחשב ובלווי מדריך מיוחד אותו מגלם השחקן מתי סרי.

פרס זה אינו הפרס הראשון בו זוכה אתר של עיר דוד. מאז הקמתו זכה האתר למספר פרסים בינלאומיים, ביניהם זכה בתואר site of the day לשנת 2006, אותו מעניקה חברת FWA לאתרים המעוצבים בדרך מקורית וייחודית.

לדברי אודי רגונס, מנהל ההסברה של עיר דוד, הסיבה לשהייה הממושכת יחסית באתר היא העובדה כי האתר מספק חווית סיור וירטואלית ייחודית כך שהגולש יכול ליהנות מעיר דוד בעבר ובהווה תוך ישיבה בביתו ולחוש את העיר בצורה הקרובה ביותר למתרחש.

לדבריו, במקביל לפיתוח הפיזי המואץ והחפירות הארכיאולוגיות הרבות אותו עובר האתר בירושלים, עובר גם אתר האינטרנט פיתוחים ושדרוגים רבים.

עיר דוד הוא אתר תיירות מרכזי בירושלים הממוקם בעיר דוד המקראית. האתר משלב חדשנות והיסטוריה, מורשת וקידמה. אתר עיר דוד מציע למבקרים בו חוויה מיוחדת במינה, המשלבת ממצאים בני אלפי שנים עם אטרקציות עכשוויות, כגון: סיור על סאגווי, טיול ספארי בירושלים הקדומה, טיולים מהנים באופניים משפחתיות לאורך טיילת ארמון הנציב וחוויות ארכיאולוגיות לכל המשפחה.