הפעילות הסתיימה, תודה שהגעתם

בסוכות הזה, למבקרי דוידסון תמתין חוויה מיוחדת: חדר בריחה וירטואלי שיאפשר לכם לחוות את סיפורי התנ"ך בעצמכם באמצעות מציאות מדומה: רוצים לעזור ליוסף להיחלץ מהבור? מוכנים לתת כתף ולסייע לחזקיהו המלך לבנות את חומות ירושלים? אין בעיה! הרכיבו את משקפי המציאות המדומה והיכנסו לעולמם של גיבורי התנ"ך. בנוסף, תוכלו לצאת למסע פרוע ברכבת הרים, תוך משחק מאתגר ומשעשע לכל המשפחה.
המשחק מיועד אך ורק למבקרים בגן הלאומי דוידסון בחול המועד סוכות – בתשלום נוסף.

ומה בדוידסון? תוכלו ליהנות משפע הפעילויות בגן הארכיאולוגי הצמוד לכותל המערבי:
לבקר במוזיאון דוידסון המציג את הממצאים הרבים שנמצאו במקום, להצטרף לסיור "ירושמים" המאפשר לכם לעמוד תחת שרידי קשת רובינסון – המחלף הקדום ביותר בעולם, ולבקר בשרידי החנויות שניצבו בצד הדרך, כשמקוואות הטהרה ששימשו את עולי הרגל לבית המקדש יתגלו לעיניכם. כמו כן, תזכו לפסוע במדרגות הרחבות שבנה המלך הורדוס, אשר הובילו אל רחבת בית המקדש, לצפות בשרידי הארמונות האומיים, לבקר בחדרים הביזנטיים המרשימים הניצבים במקום ולצעוד על החומה העות'מאנית הצופה על האזור כולו.

חדר בריחה וירטואלי בגן הארכיאולוגי דוידסון

ההשתתפות בפעילות היא בתשלום נוסף בלבד. כל מי שרוכש כרטיס לגן הארכאולוגי – מרכז דוידסון במחיר רגיל (29 ש"ח למבוגר, 15 ש"ח לילד), או לסיור ירושמים – רשאי להשתתף במשחקים בתוספת תשלום של 80 ₪ למשפחה, עד שישה אנשים!

למידע נוסף התקשרו למרכז ההזמנות: 077-9966-726

*מומלץ להירשם מראש – מספר המקומות מוגבל.