טקס עלייה לתורה מרגש בכותל המערבי היה הפתיח ליום משמח ומלא משמעות עבור משפחת ססובר, שחגגה את בר המצווה של בנה הבכור, גיא.

לאחר הטקס ירדו המשפחה והאורחים לגן הלאומי עיר דוד, בתהלוכה מרשימה מלווה בנגנים מלאי מרץ ושמחת חיים. האורחים והמשפחה נהנו מסיור מרתק עם מדריכי עיר דוד, סעודה מפוארת והכנסת אורחים ביד רחבה ונדיבה.

משפחת ססובר
Bar Mitzvah of the Sassover family Photo: Sefi Berger

גיל ורוני ססובר, הורי חתן בר המצווה, מספרים:

"משה היקר,

רצינו להודות לכם על האירוע המקסים שהיה לנו בעיר דוד, בזכותכם.

האורחים כולם, ללא יוצא דופן, התרגשו ונהנו עד מאוד מהכנסת האורחים, מהסיור עם המדריכים המרתקים, מהאוכל של גבריאל והשירות על כל רבדיו ומהאווירה הכוללת באתר כולו וספציפית באירוע שלנו.

כל העובדים היו אדיבים, חרוצים, נעימים ורבי קסם.

תודה לכולם!!!

במיוחד נציין את טלי המקסימה, מנהלת המכירות, שהייתה עמנו לכל אורך הדרך בקשר ודאגה שהכל יתואם בצורה מיטבית, שכל הפרטים ייסגרו טרם האירוע ושהכל יהיה לשביעות רצוננו. הכל בנועם, נימוס, באופן מקצועי ורציני.

תודה גדולה ומיוחדת לגלעד האלוף, מנהל התפעול, שדאג שהכל יצא לפועל באופן מושלם בעת האירוע ושכל שאלה, או בקשה, יזכו למענה הולם ולטיפול מושלם. מהפרט הקטן ביותר, דרך סיוע בהובלת הרכב שלנו ברגע הלחץ, טיפול בסרטים ובמצגות שהכנו – בסיועה הטכני, המקצועי והמהיר, של מרים ושל נועם שבא לעזר – ולכל שרק נזקקנו גלעד היה תמיד במקום ובזמן ואף לפני כן…

תודה גם למירו ולנגנים על הפוש הקצבי והחינני בהובלת התהלוכה, במלוא אנרגיה וחיוך גדול וכמובן גם לשחר שעמדה עמנו בקשר בתחילת התהליך.

תודה לך ולכל הצוות כולו, על הכל.

נהנינו, התרגשנו ושמחנו עד מאוד לחגוג את בר המצווה של בננו הבכור בעיר דוד ועם צוות האתר המקצועי והקסום.

בטוחני שדוד ממקום מושבו גאה בצוות שמטפל לו בעיר…

שניפגש בשמחות,

רוני וגיל ססובר (גם בננו גיא, חתן השמחה, שותף לכל מילה הכתובה לעיל)".